Na Dobrą Drogę 25 – album na 25-lecie

Na Dobrą Drogę 25 – album na 25-lecie

Zapraszamy do zakupu najnowszego albumu.

Pre-order dostępny w sklepie PT : http://sklep.polskitraker.pl/muzyka/NDD25x2

 

O albumie:

CD 1 JUBILEUSZ – to subiektywny wybór najpopularniejszych piosenek drogi, utworów wybranych z ponad 200, które znalazły się na wydanych przeze mnie w ciągu 25 lat kasetach magnetofonowych i płytach CD z serii „Polskie Trucker Country” czy „Na dobrą drogę” i nie tylko. Chcąc ocalić od zapomnienia dedykuję je wszystkim, którzy większość swojego życia spędzają za kierownicą. Młodym adeptom zawodu kierowcy polecam szczególnie utwór Wojciecha Młynarskiego „Absolutnie”, którego motto, podobnie jak pozostałych utworów, jest nieprzemijające. Mam nadzieję, że ten wybór skróci Wam jazdę.

Życzę przyjemności w słuchaniu i  szerokości – w drodze.

 

CD 2 KONKURS – zawiera piosenki finalistki nadesłane na konkurs „Piosenka drogi 2018” zorganizowany przez Fundację Country & Folk, Polskie Radio Program 1 oraz redakcję „Polskiego Trakera”.

Nagrodzone:  1. miejsce – „Jeden gest” (poz. 6),  2. miejsce – „Nie dzwoń do mnie w deszcz” (4),  3. miejsce – „Czasem zajrzyj do nas” (3).

Specjalne wyróżnienia:

Stowarzyszenia Klub Polskiego Trakera – „Stówa do domu” (1)

Fundacji Country & Folk – „Zamień mnie w kamień” (8)

Portalu Country Music – „W korowodzie lat” (7).


Najnowsze wpisy:

  • „Jedynka w drodze” – Zapraszamy do słuchania

    Zapraszamy do słuchania audycji „Jedynka w drodze” DZIŚ W NOCY (sobota 6 października) od godz. 0.10 do 2.30. Tym razem będzie to spotkanie z uczestnikami Mistrzostw Świata Kierowców Zawodowych UICR [..]

    Read more

  • Mistrzostwa Świata Kierowców Zawodowych UICR

    Podczas majowych targów Moto Show w Krakowie miały miejsce eliminacje do Mistrzostw Świata Kierowców Zawodowych UICR. Najlepsi będą reprezentować nas w poszczególnych kategoriach: A – samochód ciężarowy do 12 t, B – autokar, [..]

    Read more