Na Dobrą Drogę 25 – album na 25-lecie

Na Dobrą Drogę 25 – album na 25-lecie

Zapraszamy do zakupu najnowszego albumu.

Pre-order dostępny w sklepie PT : http://sklep.polskitraker.pl/muzyka/NDD25x2

 

O albumie:

CD 1 JUBILEUSZ – to subiektywny wybór najpopularniejszych piosenek drogi, utworów wybranych z ponad 200, które znalazły się na wydanych przeze mnie w ciągu 25 lat kasetach magnetofonowych i płytach CD z serii „Polskie Trucker Country” czy „Na dobrą drogę” i nie tylko. Chcąc ocalić od zapomnienia dedykuję je wszystkim, którzy większość swojego życia spędzają za kierownicą. Młodym adeptom zawodu kierowcy polecam szczególnie utwór Wojciecha Młynarskiego „Absolutnie”, którego motto, podobnie jak pozostałych utworów, jest nieprzemijające. Mam nadzieję, że ten wybór skróci Wam jazdę.

Życzę przyjemności w słuchaniu i  szerokości – w drodze.

 

CD 2 KONKURS – zawiera piosenki finalistki nadesłane na konkurs „Piosenka drogi 2018” zorganizowany przez Fundację Country & Folk, Polskie Radio Program 1 oraz redakcję „Polskiego Trakera”.

Nagrodzone:  1. miejsce – „Jeden gest” (poz. 6),  2. miejsce – „Nie dzwoń do mnie w deszcz” (4),  3. miejsce – „Czasem zajrzyj do nas” (3).

Specjalne wyróżnienia:

Stowarzyszenia Klub Polskiego Trakera – „Stówa do domu” (1)

Fundacji Country & Folk – „Zamień mnie w kamień” (8)

Portalu Country Music – „W korowodzie lat” (7).


Najnowsze wpisy:

  • Słodki smak Świąt

    Drodzy Kierowcy, Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są magicznym czasem dla każdego z nas. W te dni wyjątkowo szeroko otwieramy swoje serca na potrzebujących. Akcja „Słodki smak Świąt” organizowana przez [..]

    Read more

  • Konto dla akcji „Kierowcy Dzieciom”

    Zgodnie z uchwałą Zarządu SKPT mamy już subkonto przeznaczone specjalnie dla grupy „Kierowcy Dzieciom”, które ma wspomóc i ułatwić przesyłanie funduszy na rzecz akcji dla potrzebujących dzieci i ich rodziców. [..]

    Read more