We współpracy z firmą TSL Pro sp. z o.o., właścicielami marki Transportowcy.com.pl zorganizowaliśmy cykl szkoleń z zakresu czasu pracy kierowcy.

Wydarzenie zainaugurowane zostało otwartym szkoleniem dla każdego chętnego 22 listopada 2023, którego lista z zapisami przekroczyła 350 osób!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że czas pracy to bardzo rozległy temat i nasi Członkowie na pewno mają wiele pytań i wątpliwości z nim związanych, dlatego przed szkoleniem każdy z nich ma możliwość przesłania nam swojego pytania dotyczącego czasu pracy. Na kilkanaście z nich, prowadząca szkolenie udziela odpowiedzi w trakcie jego trwania.

Kim są?

“Nie jesteśmy ekspertami. Jesteśmy PRAKTYKAMI.

Transport znamy z praktyki. Własnej, nie cudzej. Przez wiele lat pracowaliśmy w firmach przewozowych i spedycyjnych. Później przez ponad 10 lat prowadziliśmy własną firmę transportową, mieliśmy własną flotę pojazdów, zatrudnialiśmy kierowców. Doskonale więc wiemy z jakimi wyzwaniami spotykają się na co dzień właściciele firm transportowych.

Wykorzystując nasze doświadczenie i wiedzę pomagamy legalnie i bezpiecznie prowadzić biznes transportowy w Polsce. Oferujemy kompleksową obsługę – od przygotowania do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych i uzyskania licencji po rozliczenia kierowców, księgowość i usługi administracyjne.”

Edyta Brodawka, prezes zarządu TSL PRO Sp. z o.o.


Kontakt w sprawie szkoleń

Jakub Zawadzki
Wiceprezes Zarządu
Nr tel.: 607158643
E-mail: j.zawadzki@skpt.eu