schedule

  Mieliśmy dzisiaj niezwykłą przyjemność przetestować symulator do szkolenia kierowców firmy ETC-PZL Aerospace Industries. Była to również okazja do rozmowy o potencjalnej współpracy.

  Na zdjęciach to zwyczajna kabina #actros, ale daje ona możliwość treningu solówką, autobusem, wozem strażackim, karetką pogotowia, radiowozami, zestawem z różnymi typami naczep, również cysterną z którą pojazd prowadzi się zupełnie inaczej ze względu na przewożoną ciecz.

  Jazda możliwa jest w każdym terenie tj. miasto, drogi szybkiego ruchu, plac manewrowy, strefa przemysłowa, obszar niezabudowany, góry. Pogoda, pora dnia również zależna jest od naszych preferencji. Jazda na symulatorze to idealna okazja to trenowania zachowań w sytuacjach skrajnie niebezpiecznych, niedostępnych podczas jazd w rzeczywistości.

  Program szkolenia, jak również trening #ecodriving może być dostosowany do indywidualnych potrzeb danego kierowcy. symulator umożliwia także sprawdzenie predyspozycji do wykonywania zawodu kierowcy.

  Firma specjalizuje się w tworzeniu symulatorów jazdy wykorzystywanych przez ośrodki nauki jazdy, ośrodki kwalifikacji zawodowej kierowców, a także do badań psychofizycznych oraz psychotechnicznych.
  Stosowane przez nią rozwiązania pozwalają znacząco zwiększyć jakość szkolenia oraz rozszerzyć jego zakres o dodatkowe możliwości (np. symulacja jazdy pojazdami uprzywilejowanymi).
  Stwarzają realistyczne środowisko pracy i możliwość uczenia się na błędach, eliminując przy tym zagrożenia dla człowieka. Umożliwiają podniesienie poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego, lepsze przygotowanie kierowców do pracy, jak również usprawnienie procesu weryfikacji umiejętności kandydatów.

  Adres strony internetowej firmy ETC-PZL Aerospace Industries: https://www.ai.com.pl